Galvanická žehlička 

Přístroj ageLOC ® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II neboli galvanická žehlička pracuje na principu galvanického proudu. Galvanická žehlička je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Deseti minutový facelifting galvanickou žehličkou spolu se speciálními gely kromě hloubkového vyčištění a vyživení pleti podporuje aktivní štěpení buněk, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů. Další předností galvanické žehličky je že aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštihluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky. Ošetření pleti galvanickou žehličkou celkově zlepšuje a sjednocuje tonus a odstín pleti zpevňuje svaly v obličeji, na krku, dekoltu a rukou.

DermaBOTEXIN maska

Doplňková kosmetika po ošetření  

BIO certifikovaný přípravek. Maska je určena intenzivní ošetření proti vráskám v kosmetickém salónu. SynCare je první výrobce alginátových masek v České republice, který je originálně připravuje ze základní suroviny - křemičité horniny, jež po milióny let vznikala ze schránek korálů. Po více jak půlročním vývoji jsme zvládli technologicky náročný postup výroby alginátových masek. Tato speciální alginátová maska obsahuje kromě základních složek také látku Thalasine, která uvolňuje napětí svalu a tím snižuje hloubku vrásky.

ageLOC Galvanic Body Trio

Pulsující galvanická technologie k maximalizaci antiagingových účinků na krku a dekoltu, na pažích, spodní části břicha, hýždích a stehnech. Pomáhá zlepšit buněčnou obnovu, vyhlazuje pokožku.
Pomáhá zjemnit viditelné projevy vrstev tuku a celulitidy s výsledkem štíhlejšího a vytvarovaného vzhledu. Vyrovnává dolíčky v kůži, zlepšuje pevnost kůže.
Pro použití spolu s ageLOC Body Shaping gelem pro štíhlejší, pevnější a jemnější vzhled pokožky.