Barevná typologie

Nejlepší barva na světě je ta, která vám jde nejlépe k pleti " Coco Chanel.  

Naučím Vás rozpoznat, které barvy Vám sluší, ve kterých vynikne Vaše osobnost a ve kterých budete působit harmonicky, příjemně a elegantně. Ukážu Vám, jak rozpoznat teplý nebo studený odstín a jak barvy vzájemně kombinovat a jak toho využít pro různé příležitosti. Uvidíte, jak barvy ovlivňují Vaši náladu, tvar postavy a celkový dojem, jakým působíte na ostatní.

Nošením správných barevných kombinací budete vypadat mladší, zdravější a zářivější.

Pracuji s látkovými vzorníky obsahující různé odstíny základních barev a vzorovaných šátků.
Podle barevné typologie pak doporučím vhodný odstín Vašich vlasů a barev pro líčení a tím budete znát své barvy a vhodné barevné kombinace pro líčení a budete se umět nalíčit tak, aby Vám každodenní make-up zabral minimálně času.
Provádím detailní rozbor tvaru obličeje a obličejových rysů.  Dozvíte se, jak udělat optickou korekci problémových partií make-upem, naučím Vás rychle zvládnout harmonické a přirozené líčení, vyberu barvy a barevné kombinace pro Vaše denní i večerní líčení.

Doporučím, jaké jsou vhodné barvy pro Vaše vlasy a typ účesu pro Váš obličej. Pracuji s parukami, které používám při konzultaci pro názornost barevného a stylového výsledku.
Společně vytvoříme Vaši osobní barevnou paletku na míru.